Řešení pro komunikaci obrazem na vzdálených displejích

Oslovujte své zákazníky, kdekoliv potřebujete, pomocí Beyonda Digital Signage se snadným přístupem z každého místa, které si jen umíte představit.

beyonda-uvod.webp

BEYONDU také používají:

Co je BEYONDA

Kompletní a pohodlné řešení pro sdílenou komunikaci obrazem na vzdálených displejích.

Zabezpečené cloudové řešení pro digitální zobrazování, které umožňuje spravovat a plánovat jakýkoli typ obsahu na stovkách displejů.

Poskytuje stabilní a spolehlivé přehrávání 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Můžete snadno spravovat svůj obsah přes internet, přímo ze svého prohlížeče (počítač, mobil, tablet).

Systém podporuje přehrávání videí, obrázků a webových stránek, je bezpečný proti vnějšímu zásahu, snadno se ovládá a je šetrný na datový tok.

Jak funguje BEYONDA

Aplikace Beyonda pracuje na světově nejrozšířenějším OpenSource operačním systému Android. Její instalace do všech digitálních přehrávačů je jednoduchá a rychlá. Spolehlivost naší aplikace Beyonda je prověřena mnoha lety fungování a řadou spokojených klientů. Aplikaci neustále zdokonalujeme, navrhujeme a přidáváme funkce, sledujeme vývoj a reagujeme na potřeby klientů.

Hlavní vlastnosti

Inteligentní plánování

Plánujete vysílání obsahu dle inteligentních nástrojů. Vytváříte playlisty dle vašich potřeb. Váš plán okamžitě vidíte. Organizování obsahu vysílání plánujete podle umístění, typu media, rozlišení obrazovky. Vysílání členíte podle dnů v týdnu nebo hodin v jednotlivých dnech.

Přístup pro více uživatelů

Plánování, nahrávání obsahu, editaci, přidávání přehrávačů, kontrolu – to vše může řešit jeden uživatel, nebo více uživatelů se specifickým přístupem podle týmů a oddělení.

Vzdálený přístup

Pro vzdálený přístup, ovládání a podporu využíváme profesionální řešení TeamViewer. Díky tomuto řešení dokážeme v reálném čase zjistit vše podstatné o každém Mediaplayeru/Displeji připojeném na BEYONDĚ a vyřešit většinu technických problémů vzdáleně bez nutného výjezdu.

Aplikace BEYONDA

Aplikace Beyonda pracuje na světově nejrozšířenějším OpenSource operačním systému Android. Její instalace do všech digitálních přehrávačů je jednoduchá a rychlá. Spolehlivost naší aplikace Beyonda je prověřena mnoha lety fungování a řadou spokojených klientů. Aplikaci neustále zdokonalujeme, navrhujeme a přidáváme funkce, sledujeme vývoj a reagujeme na potřeby klientů.

Digitální přehrávače

UGO! Android Mediaplayer

Umožňuje přehrávání a streamování obsahu ve formátu 4K Ultra-High-Definition. Pokročilý 64bitový procesor Quad Core Mali-T764, RAM 4GB DDR3 a 32GB eMMC Flash, vysoká rychlost 2.4G/5G WiFi, LAN a podpora 4Kx2K@60fps s vysokým rozlišením. To vše Vám poskytuje tento profesionální UGO! Android Mediaplayer. Mediaplayer má nespornou výhodu, že jej můžete připojit k jakémukoliv displeji, bez nutnostipořizovat display s Androidem.

Android Signage Display

Možnost instalace Beyonda Signage SW bez nutnosti připojení MediaPlayeru poskytuje řada UHD Android Signage Display Philips. Displaye mají interní pamět pro ukládání obsahu, integrovanou Wi-Fi a možnost instalace aplikací do systému Android. Ucelená řada Signage displayů Philips se vyrábí od 32“ do 98“. 43“ – 98“ má rozlišení 3840 x 2160/Ultra HD, 4K, jas 500cd, držák VESA, DVI, DisplayPort, HDMI, USB, reproduktory (32“ 1920 x 1080/FHD, jas 400cd). Pro trvalé nezávislé připojení k internetu lze doplnit o 4G/LTE modul a SIM kartu.

Reference

SAZKA

V posledních letech ke stávajícím pobočkám SAZKY postupně přibývají nové designové kiosky v obchodních centrech po celé ČR. Reklamní spoty jsou přehrávány z centrálního cloudu, aktuální Jackpoty si Beyonda umí sama vyžádat na serveru klienta. Celý systém je tak v podstatě automatický, bez nutnosti zatěžovat personál. Klient si při pořízení tohoto řešení pouze definuje a nastaví časy přehrávání a naplní playlistů obsahem, který lze dále on-line aktualizovat.

KU CLUB&BAR

KU CLUB&BAR ve spolupráci s Coca-Cola Hellenic CZ nás požádal o navržení a realizování unikátní širokoúhlé digitální stěny. Stěnu tvoří tři velkoformátové displeje Philips, které řídí UGO! Android Media Player s připojením k internetu. Když jsou displeje vypnuté, stěna působí jako velké zrcadlo. Až po spuštění se objeví přehráváný videobsah dle Beyonda Digital Signage Manager. Vše běží automaticky a vzdáleně je možné obsah jednoduše změnit.

Coca-Cola Hellenic CZ

Naše produkty LCD transparentních ledniček jsou připravené začít vyprávět příběhy a jelikož léto začíná a grilovací sezóna je tady, tak jsme pro našeho partnera Coca-Cola Hellenic CZ připravili produkt se vzdáleným řízením obsahu. Tento proces řízení obsahu obstarává náš sofistikovaný Beyonda Digital Signage program, který lze také přehrávat z vestavěného UGO! Android Media Playeru s trvalým připojením k internetu. Lednička je řízena přes inteligentní software, který ovládá nejen obsah na displeji, ale také LED podsvícení dveří a celé ledničky.

Vyzkoušejte BEYONDA Digital Signage System

Marek Kolařík

CEO / Visionary

Patrik Ruterle

Digital Signage Specialist

UGO! Media, s.r.o.
Elišky Přemyslovny 378, 156 00 Praha 5 – Zbraslav